21 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Ulaşmayan Gönderi ve Çalışanların Yaşamlarından Bezmiş Halleri...

Sorunum birden çok ama kısaca özetleyeyim. Yaşadığım bölgeye Yurtiçi Kargo haftanın sadece belirli günlerinde dağıtıma çıkıyor (Pazartesi-Peşembe). Son zamanlarda her zaman buldukları evi bulamamaya başladılar. Son 4 gönderinin 3'ü bu şekilde. İşim evimde olduğu için sürekli evdeyim ancak ne hikmetse 18.10 2016 tarihli gönderim 20.10.2016 14:04'te ben evde olmama rağmen teslim edilemedi. Zil çalmadı, telefon aranmadı, not bırakılmadı. Kalkıp bende iyi niyetle şubeye gittim (bu arada şube yaklaşık 10 km uzakta). Şubedeki manzara çok ilginçti. Çalışanlar yoğunluktan başlarını kaldıracak halleri yok. Kolay gelsin dedikten 3-4 dk sonra kafasını kaldırıp bir tepki alabildim. Çalışanların davranışları sanki kurye çalışanı benim onlar teslim edilmeyen kargolarını almaya gelmişler gibi dövmeseler bari.

Necil 295 Okunma

Cevaplar

  • Necil23 Ekim 2016

    İlgili gönderimden 1 gün (21.10.2016) sonra şube teslim ve alıcı ödemeli gönderim geldiğinde 1 saat içinde 2 kez kargonuz gelmiştir alabilirsiniz diye arandım. demek ki gönderici ödemeli kargoyla alıcı ödemeli kargolarda uygulama farklılığı oluyor. bunu da yaşayarak öğrenmiş olduk. :DYalnız ertesi gün gidişimde çalışanların anında ilgilenmeleri güzel.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön