16 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Tünel Şubesi ile Çağrı Merkezinin Sorumsuzluğu!

Hepsiburada.com'dan yaptığım alışveriş sonrası, teslimatın belirlediğim gün yapılması için Tünel mağazası ile irtibata geçtim. Not aldıklarını, teslimatın istediğim gün adresime yapılacağı söylendi. Cuma günü telefonlarını açmayan Tünel şubesini ziyaret ettim. Mini buzdolabı olan kargomu bir gün önce gönderdiklerini, tekrar gönderim yapamayacaklarını söylediler ve kendilerine bildirilen teslim gününe dair bir notları olmadığını belirttiler.

Durumu paylaştığım çağrı merkezi, Pazartesi gönderimin sağlanacağını söyleyip özür diledi. Bugün kargo gelmeyince Tünel şubesini aradım, böyle bir bilgilerinin olmadığını ve göndermeyeceklerini söylediler. Saatlerdir çağrı merkezinden haber bekliyorum.

Fatih 45 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 16 Nisan 2013

    Şimdi tekrar Tünel şubesi ile görüştüm, Bölge müdürlüğünün talimatını bile dikkate almamışlar. En geç 12:00'de bana ulaşması gereken kargom için şu saatte araç beklediklerini; yarım saate araç geleceğini ve bununla yükleme yapılacağını söylüyorlar. Daha saygısız bir müessese olamaz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön