12 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Teslimatın Yapılmaması!

30/03/2013 tarihinde hepsiburada.com internet alışveriş sitesi üzerinden üç parça ürün aldım. Bunlardan iki tanesi başka kargo firmaları tarafından teslimat yapıldığı halde Yurtiçi Kargo firmasından herhangi bir şekilde teslimat yapılmamış ve eve geldiği bilgi notu bırakılmış.

Fakat 04/04/2013 tarihinde kargonun şubesini aradım kargoyu tekrar ev adresime gönderileceği bilgi verilmiştir. 12/04/2013 tarihine kadar ev adresine kargo firması gelmemiştir. Yurtiçi Kargo'nun çağrı merkezini aradım, kargonun bugün firmaya teslim edileceğini bilgisini verdiler. Sürekli olarak Eyüp Şubesi ile adres bulamama problemi yaşamaktayım.

İbrahim 24 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 25 Nisan 2013

    Yurtiçi Kargo tarafından aranıldım fakat telefonla bilgi bile verilmeden sorunun kaynağını hakkında bildirim bile yapılmamıştır. Ürünüm tedarikçi firmaya gönderildikten sonra firma ile iletişime geçilerek tekrar gönderilmesi sağlanmıştır. Yurtiçi Kargoyu bu zamandan sonra bir daha tercih etmiyeceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön