Yurtiçi Kargo Teslimatın İstediğimiz Kişiye Yapılmaması!

Burak H. |

İnternet üzerinden yaptığım bir alışverişle aldığım ürünü, Yurtiçi Kargo aracılığıyla bir yakınıma ulaştırmak istedim. Yolladığım kişi öğrenci ve her an yurtta olamıyor. Bunu kargo şirketine söylememe rağmen, kendisi hiç aramadan "yerinizdeyseniz paketinizi getireceğiz" gibi bir soru sorma inceliğini gösteremiyorlar. Ve kendilerine uyan herhangi bir saatte paketi 2. defa götürüyorlar ve yine bulamıyorlar. Kargo şirketinden rica ettim.

Yurtta bir sürü arkadaşı var onlardan birine teslim edin diye ancak tek bir kişiye teslim edilir dendi. Peki o halde nasıl ulaştırılacak bu paket. Sırf paket gelecek diye, ne zaman geleceğini bilmeden günler boyunca oturup sizi beklemek zorunda mıyız?

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak H.
  01 Kasım
  19:43

  15.10.2013 tarihinde sipariş vermişim. 01.11.2013 oldu hala siparişteki kitapları tedarik edememişler. Hatta bir Beyoğlu Rapsodisini bulamamışlar diye onu iptal etmişler..

 • Burak H.
  20 Ekim
  01:38

  İlgi alaka yok, aynı tas aynı hamam.

 • Burak H.
  22 Ağustos
  15:57

  2 gün önce sipariş ettiğim bir ürün MNG kargo ile evime ulaşmış ve anneme teslim edildi. Sizin firmanız 1 haftadır ufacık bir paketi alıcıya ulaştıramadı. Çok profesyonelmişsiniz.

 • Burak H.
  21 Ağustos
  19:33

  İlginiz için teşekkürler ancak teslimat şubesi sanırım yeteri kadar özverili çalışmıyor. 3 adet güvenlik ismi vermeme rağmen hiç birine teslim edilememiş yine. bu 5.gün olacak. O Paketin içinde gıda ürünüde vardı, ve ne hale geldiğini düşünmek bile istemiyorum!. Alıcıya ürünü götürmeden önce bir telefon açıp neredesiniz diye sormak bu kadar zor olmamalı. Sanırım sizinle son çalışmam olacak bu. Ve o paket geldiği yere tekrar giderse hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacağım.

 • 21 Ağustos
  10:09

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri