20 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Teslimatın İstediğimiz Kişiye Yapılmaması!

İnternet üzerinden yaptığım bir alışverişle aldığım ürünü, Yurtiçi Kargo aracılığıyla bir yakınıma ulaştırmak istedim. Yolladığım kişi öğrenci ve her an yurtta olamıyor. Bunu kargo şirketine söylememe rağmen, kendisi hiç aramadan "yerinizdeyseniz paketinizi getireceğiz" gibi bir soru sorma inceliğini gösteremiyorlar. Ve kendilerine uyan herhangi bir saatte paketi 2. defa götürüyorlar ve yine bulamıyorlar. Kargo şirketinden rica ettim.

Yurtta bir sürü arkadaşı var onlardan birine teslim edin diye ancak tek bir kişiye teslim edilir dendi. Peki o halde nasıl ulaştırılacak bu paket. Sırf paket gelecek diye, ne zaman geleceğini bilmeden günler boyunca oturup sizi beklemek zorunda mıyız?

Burak 37 Okunma

Cevaplar

 • Burak01 Kasım 2013

  15.10.2013 tarihinde sipariş vermişim. 01.11.2013 oldu hala siparişteki kitapları tedarik edememişler. Hatta bir Beyoğlu Rapsodisini bulamamışlar diye onu iptal etmişler..

 • Burak20 Ekim 2013

  İlgi alaka yok, aynı tas aynı hamam.

 • Burak22 Ağustos 2013

  2 gün önce sipariş ettiğim bir ürün MNG kargo ile evime ulaşmış ve anneme teslim edildi. Sizin firmanız 1 haftadır ufacık bir paketi alıcıya ulaştıramadı. Çok profesyonelmişsiniz.

 • Burak21 Ağustos 2013

  İlginiz için teşekkürler ancak teslimat şubesi sanırım yeteri kadar özverili çalışmıyor. 3 adet güvenlik ismi vermeme rağmen hiç birine teslim edilememiş yine. bu 5.gün olacak. O Paketin içinde gıda ürünüde vardı, ve ne hale geldiğini düşünmek bile istemiyorum!. Alıcıya ürünü götürmeden önce bir telefon açıp neredesiniz diye sormak bu kadar zor olmamalı. Sanırım sizinle son çalışmam olacak bu. Ve o paket geldiği yere tekrar giderse hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacağım.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön