14 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslimatı Yapamadı!

N11 almış olduğum ürünün teslim gününde bırakılmaması, her alışverişimin sonucunda bu sorunla karşı karşıya kalmaktan, tekrar tekrar şikayet konusu yapmaktan tüketici olarak sıkılmış bulunmaktayım. Adreste bulunamadığı için teslim edilmemiştir diye SMS almaktan; ki gün boyu adreste olunmasına rağmen. 10 gün evvel başka bir alışverişimin sonucunda gene ve yine aynı süreçleri yaşamış olmamı bana biri açıklayabilir mi?

Sürekli kargo beklemek zorunda mıyız? Ben tüketici ve mağdur olarak 2 gün adreste kargo beklemek zorunda kalıyorum ve buna mecbur zorunlu bırakılıyorum. Aksi takdirde olunmaması halinde lütfen gelip kolinizi gelin alın diye MS alınmaktadır. Eğerki süreç bu şekilde olacaksa neden kargo şirketine ihtiyaç duyuluyor. Sürekli aynı süreçler yaşandığı halde gerekli yerlere şikayet konusu olduğu halde neden bu Küçükçekmece / Yurtiçi şubesi. Bu müşteri memnuniyetsizliği için göz yumuyor.

Gülüşan 71 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön