16 Ekim 2014

Yurtiçi Kargo Teslimatı Geciktiriyor!

171966676155 no'lu gönderi kodu sorgulamasında da görüleceği üzere, internet üzerinden alışveriş yaptığım kurum ürünü zamanında kargolamasına rağmen, Yurtiçi Kargo firması "Zaman Yetmedi" açıklaması ile kargomu 2 gündür geciktirmektedir.

İlk gün dağıtıma çıktığında zamanın yetmemesini anlayış ile karşılarım ama ikinci gün de zaman nasıl yetmez. Bir önceki günden dağıtıma çıkıp da zaman yetmediği halde 2. gün dağıtıma öncelikli olarak çıkması gerekmez mi? Üstelik bu sorunum daha öncede defalarca tekrarlandı ve Yurtiçi Kargo'nun genel müdürlüğüne şikayet olarak tarafımca bizzat iletildi.

Ergün 39 Okunma

Cevaplar

  • Ergün 17 Ekim 2014

    Bugün yurtiçi kargo müşteri hizmetleri tarafından arandım ve kargomun bugün teslim edileceğini, ilgili şubenin uyarıldığını, gerekli işlemin yapılacağını (Gerekli işlem neyse artık) belirtmelerine rağmen teslimat yine gerçekleşmemiştir...4. gün de kargomu teslim alamadım. Siz siz olun yurtiçi kargo ile gönderi yapacak sitelerden alışveriş yapmayın ya da yurtiçi kargo hariç hangi kargo şirketi olursa olsun onunla gönderin şeklindeki notunuzu muhakkak iletin. Aksi durumda kargonuz kaç günde gelir belirsiz!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön