Yurtiçi Kargo Teslimatı Geciktiriyor!

Ergün T. |

171966676155 no'lu gönderi kodu sorgulamasında da görüleceği üzere, internet üzerinden alışveriş yaptığım kurum ürünü zamanında kargolamasına rağmen, Yurtiçi Kargo firması "Zaman Yetmedi" açıklaması ile kargomu 2 gündür geciktirmektedir.

İlk gün dağıtıma çıktığında zamanın yetmemesini anlayış ile karşılarım ama ikinci gün de zaman nasıl yetmez. Bir önceki günden dağıtıma çıkıp da zaman yetmediği halde 2. gün dağıtıma öncelikli olarak çıkması gerekmez mi? Üstelik bu sorunum daha öncede defalarca tekrarlandı ve Yurtiçi Kargo'nun genel müdürlüğüne şikayet olarak tarafımca bizzat iletildi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergün T.
  17 Ekim
  23:36

  Bugün yurtiçi kargo müşteri hizmetleri tarafından arandım ve kargomun bugün teslim edileceğini, ilgili şubenin uyarıldığını, gerekli işlemin yapılacağını (Gerekli işlem neyse artık) belirtmelerine rağmen teslimat yine gerçekleşmemiştir...4. gün de kargomu teslim alamadım. Siz siz olun yurtiçi kargo ile gönderi yapacak sitelerden alışveriş yapmayın ya da yurtiçi kargo hariç hangi kargo şirketi olursa olsun onunla gönderin şeklindeki notunuzu muhakkak iletin. Aksi durumda kargonuz kaç günde gelir belirsiz!

 • 17 Ekim
  09:09

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri