Yurtiçi Kargo Teslimatı Geciktirdi.

Aykut A. |

Özel günde teslim edilmesi gereken kargoyu devlet dairesine cumartesi teslimat yapmaya giden üzerine 29 ekim tatili girince 5 gün geciken kargo üzerine müşteri hizmetlerini aradım bana ne desin kişi gelip alsın demez mi size biri hediye gönderse arayıp teslim etmediler git al desem siz ne yapardınız dediğimde cevap veremeyen bir şirket işte ki adres şubeye 1000 metre mesafede moto kurye çıkarsa yeri var neymiş olmazmış. Bence şirket olarak sloganınızı yenilemelisiniz. Hafta sonra devlet dairesini kim kapattı ya da kargolarınız itina ile şubeden teslim edilir sloganları yeni vizyonunuz olmalı alın.
NOT: Konu ile ilgili şikayet kaydı alınmıştır incelenmektedir tarzı yuvarlak.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut A.
  29 Ekim
  10:53

  evet acıklama yaptılar 28 ekim ogleden sonra devlet dairesıne kargo teslimine gıttıler 3 kere arayıp soylememe ragmen mesaı saatı ıcınde gelin bılemeyız cevabı verdınız ve mesaı saatı dısında geldınız baya akıllıca bır hareket sımdı de gel alakargoyu dıyorsunuz almıcam gerı gonderın

 • 28 Ekim
  18:02

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri