23 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Zamanında Yapılmıyor!

21.06.2016 Tarihi saat 10:30'da teslimat Şubesi olan Yurtiçi Kargo Rıhtım Şubesine ulaşmış olup 5 dakikalık mesafede olan adresime 2 gündür hala teslim edilmemiştir. Konuyla ilgili söz konusu Şubenin mail adresine attığım maile cevap verilmemiş, şube telefonunu defalarca aramama rağmen telefonlarım cevapsız kalmıştır. Tüm bunların ardından kurumun web adresinde bulunan şikayet formunu doldurmuş bulunmama rağmen yine bir geri dönüş olmamıştır.

Söz konusu gönderi benim için ivedi belki bir ilaç, belki bir sınav için ders notu olabilirdi. Tabii ki bazı aksaklıklar yaşanması normal olabilir ama gidip almak için bile bir muhatap bulamamak gerçekten bir kargo şirketi için çok çirkin.

Yasemin 32 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın, Coşkun 91610406**** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5794891 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön