Yurtiçi Kargo Teslimat Zamanı!

Şerife G. |

Aslında bu şikayet tüm kargo firmalarına ait olmalı ama ben güvenli olarak kullanmaya çalıştığım Yurtiçi Kargoyla sürekli aynı problemi yaşıyorum. Kurumsal çalışmayı önemsiyor bireysel çalışmalarda aynı hassasiyeti göstermiyorsunuz.

Her defasında teslimat zamanı sıkıntısı yaşıyorum çünkü çalışan bir kişi olarak teslimat zamanınız daima iş saatlerinde oluyor ve sizden birazcık zaman istediğimizde (ki geldiğinizde evde bulunabilelim diye) bir türlü mümkün olmuyor.

Bu kadar şubeleşiyorsunuz ama genede eve teslimat konusunda bu kadar dar bakışlısınız. Kargo size zaman vermez tabi işimiz gücümüz yok evde oturup kargo bekleyelim zaten. Birde (özellikle gıda paketlerini) daha özenli taşıyın. Atmayın!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerife G.
  12 Haziran
  08:54

  bu müşteri ilişkilerinin açıklamalarına hayranım...Arayıp beylik laflar üretiyorlar bir tane bile çözüm önerileri yok buraya da sanki problem giderilmiş gibi hava estiriyorlar...Çözüm istemekteyiz aramış olmak için aramayın ki boş laflarla benim zamanımdan çalmayın...

 • 10 Haziran
  14:23

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri