Yurtiçi Kargo Teslimat Yapmıyor!

Büşra G. |

Yurtiçi Kargo'ya dün Mizu internet sitesi üzerinden verilen siparişimin ulaşmış olması gerekiyordu. Dün akşam 18:42 saatinde telefonuma mesaj geldi, kargonuz yola çıkmıştır, diye. Dün kargom gelmedi. Bugün 09:00'da çalışmaya başlaması gereken Yurtiçi Kargo Dragos şubesine ulaşamadım. Saat 10:00'da tekrar denediğimde ulaştım. Kargomun ellerine ulaşmadığını, ulaşsa da bugün teslim edemeyeceklerini çünkü dağıtım yapmadıklarını söylediler 16:00'a kadar gidersem elden alabilirmişim.

Yurtiçi Kargo kendi internet sitesinde ise cumartesi uygulaması hakkında 09:00-13:00 arası standart işleyişimiz devam edecektir deniliyor. O zaman bu standart işleyiş nedir? Dağıtım bu firmanın standart işlerinin parçası değil mi?

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra G.
  10 Şubat
  12:06

  Şikayetim için 4 gün beklettiler. Arayıp ulaşamadıklarını bunun için çağrı merkezlerini aramam gerektiğini belirtmişler. Ve bunu sitede çözüm tarafıma yapılmıştır olarak lanse ediyorlar.

 • Büşra G.
  10 Şubat
  12:04

  Hangi açıklamayı yazılı olarak tarafıma yaptınız? Sadece mail atmışsınız; ulaşamadığınızı ve size ulaşmam için çağrı merkezini aramam gerektiğini yazmışsınız açıklamanız buysa dolu dolu bir açıklama olmuş teşekkürler. Sorumu cevaplamış olduğunuz için!

 • 10 Şubat
  08:58

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.  Saygılarımızla  Müşteri İlişkileri