Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmıyor!

Ömer K. |

02/04/2013 tarihinde hepsiburada.com'dan parasını ödeyerek bazı eşyalar aldım. Aldığım ürünler Yurtiçi kargoya teslim edilerek gönderildi. Ancak siparişlerim 04/04/2013 tarihinden beri kargo şirketinde bekletilmektedir. Yurtiçi Kargo'nun Ankara Konutkent Şubesini aradığımda oturmakta olduğum Yapracık Mahallesine servislerinin olmadığını ve siparişlerimi ilgili şirkete iade edeceklerini bildirdiler. Konuyla ilgili olarak iki gün önce hepsiburada.com ile iletişime geçtiğimde de siparişlerimin en kısa sürede teslim edileceği bildirilmektedir. 02/04/2013 tarihinde parasını ödediğim siparişlerimin tarafıma en kısa sürede teslimini umut etmekten başka yapabileceğim birşey yok.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  15:30

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Ömer K.
  12 Nisan
  10:55

  Aynı gün Yurtiçi Kargo yetkilisi tarafından aranarak sorunumun çözüleceği iletildi ve ertesi gün bekleyen iki kargomdan biri teslim edildi. Ancak hala bir kargom ilgili birimde beklemektedir. Umarım o da yakında teslim edilir.

 • 10 Nisan
  18:01

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri