24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmıyor.

D&R'dan aldığım 37 TL'lık ders kitabı 14 Ekim tarihinde Yurtiçi Kargo'ya verildi. 20 Ekim'de telefon numaramın ve T. C kimlik numaramın üzerine kayıtlı gönderiyi sorgulamak için Ankara/ Pursaklar acentesini 4-5 defa mesai saatlerinde aradım ama cevap ya da geri dönüş olmadı. 21 Ekim'de acenteye tekrar ulaşmaya çalıştım ama otomatik yanıt sistemi numarama kayıtlı bir gönderi olmadığını belirterek şube müşteri hizmetlerine aktardı. Orası da cevap vermedi ve merkezi aradım.

Bana gönderimin 17 Ekim'de adresime getirildiğini ve bana ulaşılamadığını söylediler. O tarihte annem de babam da evdeydi ve ben ehliyetimi kargo gelecek diye eve bırakmıştım. Merkez, bana artık teslimatın eve getirilmeyeceğini ve benim acentadan almam gerektiğini söyledi. Keçiören'de oturuyorum. Acente bana oldukça uzak ve hafta içi her gün üniversiteye gittiğim için alamıyorum. Sorundan başka bir şey değil yaptıkları.

Habil 55 Okunma

Cevaplar

  • Habil 25 Ekim 2016

    Urün gelmedi, e-posta da gelmedi. Gittim acentadan aldım kendim. Okuluma da gidemedim. Lanet olsun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön