11 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmıyor!

07.05.2013 tarihinde kargoya verilen gönderi 09.05.2013 olmasına rağmen elime ulaşmamıştır. 444 99 99 tel noda ki bayana durumu izah ettiğim sırada Kurtuluş son satırı eklenmiştir (alıcı yok) ki o dakika görevli bayan Kurtuluş şubesine ulaşamadığını söylemiştir.08.05.2013 tarihinde sabah 10 da şubeye ulaşan gönderi gece saat 10’da zaman yetmedi notuyla kapatılmıştır. Ertesi gün ise evden görevli bayanla görüşürken alıcı yok notu yazılmış ve bugünde kapatılmıştır.

Bugün ayın 10 'u hala elime kargo ulaşmamıştır ve gönderi şubede beklemektedir. Telefonda görevli bayana her şeyi iletmeme rağmen kendilerinden de bir geri bildirim olmamıştır. Sanırım inatla gönderiyi teslim etmek istemiyorlar.

Murat 24 Okunma

Cevaplar

  • Murat 24 Mayıs 2013

    kargomu gittim kendim teslim aldım,çalışan cocukta yalan üstüne yalan söyledi..kargo belirttiğiniz zamanda gelmemis..ama merkezle görüştüğümü bilmiyordu herhalde..sonrada ürün gece geldi diyor,yahu 19'da kapatıyosun nasıl gece gelsin..apartmana geldik kapıya bıraktık not diyor..izinliydim gelen giden yoktu dedim,duymamışsınızdır dedi..yanındaki adamda aa burda kalmış paket diyordu.PES Kİ NE PES yani kurtuluş şubesi ile sakın çalışmayın toplamda 7 tane sorunum oldu..bir keresinde de ürünüm bir okulun yurdunu teslim edildi..

  • Murat 13 Mayıs 2013

    :))) nerden yapılmış bu açıklamalar?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön