09 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmayan Kargo!

Yurtiçi kargo'nun teslimat yapmayan kaba personelleri yüzünden bir daha asla bu şirketle çalışmayacağım. Hangi firma personeli müşteri evde olduğunu ve kargosunu beklediğini söylemek için aradığında müşteri daha cümlesini bitirmeden müşteriyi azarlayıp telefonu suratına kapatmak gibi bir hadsizlikte bulunabilir?

Ve kapattığı yetmezmiş gibi daha sonraki aramalarımı da meşgule aldı şok oldum! Şubeyi arayıp durumu anlattım ama bir şok da o an yaşadım. . Şube müdürü de beni suçladı inanamadım! Durumu Genel Müdürlüğe bildirdim. Şikayetlerin yarısı zaten bu şirketle ilgiliymiş. .

Nazan 33 Okunma

Cevaplar

  • Nazan14 Nisan 2013

    Evet bana gerekli açıklamalar yapıldı ve ürünün tekrar adresime teslim edileceği bilgisi verildi, fakat eşimle evde artık bu kez kesin getirirler düşüncesiyle 4 gözle kargo beklerken eşim apartman kapısında yine "geldik bulamadık" ibareli şu meşhur notu görünce inanamamış eve getirdiğinde ben de inanamadm çünkü zili çalmadılar bile! Kapının önünde nöbet tutmuştuk en azından bu kez notu yapıştırırken duyarız belki diye ama bu kez daire kapısına çıkma zahmetinde bile bulunmadan direk apartman kapısına zili çalmadan not yapıştırıp gitmişler.. Hemen apar topar şubeye gittik ama tabi şube müdürü(!) özür dilemesi gereken yerde yine 2. kez inanmadı bize, hatta eşimi dolduruşa getirdiğimi ima edecek kadar hadsizleşti.. Personelleri bekledik dağıtımdan geldiler neden zili çalmadan not bıraktıklarını sorduğumuzda telefonu suratıma kapatan o hadsiz personel eşimin de benim de gözümün içine baka baka yalan söyledi, çalmadığı halde çaldık dedi.. Tartışmaya başladık fakat cahil insanlarla tartışılamayacağından ürünümüzü alıp eve döndük, yani ürün yine adresime teslim edilmedi.. Genel Müdürlükten de bir beklentim yok şu saatten sonra sadece Allah'a havale ediyorum ben bu insanları. Yurtiçi Kargodan yaka silkiyoruz, bir daha yanından bile geçmeyeceğiz ama bu davranışlarının nedenini hala çözmüş değiliz, çözmeye de uğraşmayacağız Allah ıslah etsin..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön