21 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmadı!

17 Mart'ta İnternet üzerinden aldığım ürün yurtiçi kargo ile gönderilmiş. Kargonun sitesinden kargo takibine baktığımda "müşteri adresi her gün kargo dağıtımı yapılan adres olduğu için teslimat süresi iki gündür" diyor. Ancak ikinci gün dolmasına rağmen kargom henüz teslim edilmedi. Aslında bulunduğum ilçeye yurt içi kargonun her gün teslimat yaptığı doğru değil.

Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre yurtiçi kargo bulunduğum ilçeye haftanın sadece bir günü yani salı günleri teslimat yapıyor. Dolayısıyla p.tesi yola çıkan ürün 9 günde elime ulaşacak. Müşteri hizmetleri de verilen bilginin yanlış olduğunu, yani müşteri olarak kandırıldığımı kabul ediyor. Firmayı şiddetle kınıyorum.

İbrahim 36 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 21 Mart 2013

    Yapılan açıklama sorunun çözümüne yönelik değildir.Sadece sistemsel bir arıza yani sitenin güncellemesi yapılmamış olabilir diye açıklama yapıldı. Yani böyle bir durumda siteyle sorumlu olan bilgi işlem görevlilerine sorumluluğun atılması çok da ikna edici değildir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön