08 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Teslimat Sorunu

07.02.2014 tarihli siparişim 08.02.2013 saat 10.20'de eve geliyor Zile basmayı tenezzül etmeden ihbar notu bırakıp gidiyorlar zilde ismim yazılı olduğu halde, en az 4 kez böyle sorun yaşadım ve eve teslimat olarak bunun ücreti yansıtılıyor. Ben Denizli Horozlu şubesinden şikayetçiyim her defasında şubeden teslim almaktan bıktım evde olduğum halde, zilde herhangi problem yok problem Kargo görevlisi arkadaşta. Denizli Horozlu Şubesi' nden şikayetçiyim. Eve teslimat ücreti ödüyorum, şubeden teslim alıyorum. Söz verdiğimiz gibi geldik bulamadık deme hakkınız yok.

Oktay 58 Okunma

Cevaplar

  • Oktay 11 Şubat 2014

    Konuyla alakalı şikayetler şikayetim var .com da benim gibi mağdur kişiler de mi yalan söylüyor acaba çok lakayık , müşteri ilişkileri o kadar pişmiş .. Umurlarında değil !!!

  • Oktay 11 Şubat 2014

    Şikayet tarafıma iletilmemiş olup konuyla alakalı açıklama sözlü görüşmem olmamıştır , çözüm merkezi 4449999 aradım konuyla ilgili muhatap bulamadım merkezde !!!! Şikayetime karşı sözlü açıklama yaptık demek ayıptır !!!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Şubat 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama sözlü olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön