03 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Sorunu!

02 mayıs tarihinde Üsküdar şubeden çıkan kargo Hadımköy şube yerine Arnavutköy şubeye gidiyor bunu sabah kontrol edip ben fark ediyorum hiçbir bilgilendirme yok. Hadi tamam diyorum olur hatadır düzeltilmesi için 2 saat boyunca önce şubeyi sonra müşteri temsilciliğini sonra bölge müdürlüklerini sonra genel müdürlüğü arayıp bir muhatap bulup bu kargonun benim için önemli olduğunu ve bugün almam gerektiğini anlatmaya çalışıyorum. Denilen şey yanlış şubeye gitmiş anca yarın sizde olur yada gelin kendiniz alın. Ben ikisini de kabul etmeyerek bugün bende olması konusunda hata Yurtiçi kargodan kaynaklandığı için sabahtan beri uğraşıyorum hiç bir şekilde ilgilenen de olayı çözen de göremedim.

Burak 23 Okunma

Cevaplar

 • Burak 30 Mayıs 2013

  telefonla bilgi vermek dışında bir gelişme yaşanmadı.. Telefonda da yazılı sözlü işlemler yapıldı denildi sadece, ne yaparsanız yapın 1 ay önceki mağduriyetimi gideremezsiniz ve standart cevabın dışına bile çıkmıyosunuz ne denebilirki başka..

 • Burak 30 Mayıs 2013

  Bir seferde farklı birşey yapsanız şaşırırım zaten, arandım gerekenler yapıldı... Ne yapıldı_? diye sorduğumda yazılı sözlü işlemler söylenen bu... ne yaparsanız yapın ben mağdur oldum ve bu mağduriyetim giderilmedi hangi işlemi yaparsanız yapın benim 1 ay önceki mağduriyetimi nasıl giderebilirsiniz ki..

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Burak 07 Mayıs 2013

  Bugün itibari ile hala bir gelişme yaşanmamıştır.

 • Burak 04 Mayıs 2013

  Müşterinin Şikayetinin çözülmesi konusunda nasıl bir işlem yapıldı bilmiyorum..Müşterisine sorunun çözümüne yönelik hiçbir açıklama yapılmamıştır. Söylenen sadece şikayetiniz olmuş gerekeni araştırıcaz yapıcaz.. Dün o kadar uğraştım kargo için en sonunda gittim kendim elden teslim aldım. Çözüm bu şekilde oldu..

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön