Yurtiçi Kargo Teslimat Sorunu!

Ahsen Nesibe A. |

Ben böyle ilgisiz personelinin olduğu bir firma daha görmedim. Batıkent şubesindeki elemanlar göye kapıma kadar gelip zile çalmışlar açan olmamış. Evde 3 kişi oturuyoruz ne zile basıldı ne de kapıya kadar gelindi. Üstelik apartman kapısına bir kağıt bırakılmış. Hep şikayet ediyorum ama hiçbir değişim yok. Ne olursunuz kapatın firmanızı ve bizlerde böyle sorunlar yaşamayalım. Bir de yanıltıcı muamelesi yapılıyor. Artık gerekli yasal yollara başvuru yapacağım.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahsen Nesibe A.
  01 Mayıs
  12:15

  dün adıma kargo geldi. yine evimin zili basılmadı ve teslimatı olmadı. kardeşim ben 3 ay önce açık kalp ameliyatı oldum. evden dışarı çıkmıyorum, daha doğrusu çıkamıyorum yasak. heran evdeyim ama bu bütün kargolar evin ziline basıyor bu yurt içi kargo basmadan adreste yok diyip gidiyor. artık başım ağrıyor bu sorunlardan ve ben bu firmayı gerekli yerlere şikayet edeceğim. bu sefer kapıma evde bulamadık yazısıda yapıştırılmadan internetteki kargo takip sayfasından teslim edilemediğini öğreniyorum. lütfen insanlık adına rica ediyorum az işinizi doğru yapın böyle yalancı sahtekar elemenlarınızı çalıştırmayın. şikayetçi olduğum şubede ankara batıkent şubesi.

 • Ahsen Nesibe A.
  26 Nisan
  11:25

  hayır hiç bi yazılı açıklama yapılmadı ayrıca ank. genel müd. ank.-batıkent şubeyi aramasına ragmen paketi göndermeyeceklerini ürünümü geri yooluyacaklarını iletmisler şimdi bu durumda bnm sucum sizin kargonuzu tercih etmem ben 2 aylık bebegimle magdur oldum ve evde olmama ragmewn kargo görevlisi dış kapı kapalı diye 3. kata cıkmıyo bil asagı kapıya subeden alın yazısı yazıyo bnm dısarı cıkma imkanım olsa söyleyın nıye kargoyu tercih edeyim diyorum ki subenize salı günü eşim gelecek şehirdısından yalnızm gelemıyorum salı günü alayım diyorum imkanı yokmuş geri yolluycaklarmış 2. dk.lık yol sorun oldu ve ben bırakılan yazıyı 5. dk. sonra komsum getiriyoo hayretler içindeyim böyle hizmete haramm olsunn

 • 26 Nisan
  09:05

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri