20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Sorun Oldu...

Sabah bana 13'e kadar teslimat yapılacağı mesajla bildirildi. Bunun üzerine sabah tam 9'da şubeyi ve 444'lü hattı arayıp bugün evde olamayacağımızı bildirdik. Müşteri temsilcisi özel araç tutulduğunu söyledi. Bu yüzden başka gün getiremeyeceklerini söylediler. 13'e kadar bekledik. Sonrasında işe döndük. Şu an saat 14:52 ve teslimat için gelinmiş. Yine ağır ürün olduğu için komşumuzu arayıp teslim alsın benim kabulümdür dedim yine de kabul etmediler.

Kargo takip sitesinde alakasız bir saat yazıyor. Oysa ki bende konuşmamızın ses kaydı bile mevcut. Ayrıca 2.kata çıkartamayacaklarını bu yüzden apartman dış kapısına bırakılacağını söylediler. Bu konuyla ilgili acil dönüş yapılmasını talep ediyorum. Dış kapıya bırakacaklarsa da 150 TL'ye hamal tutacağım ve bunu sizden talep edeceğim. Çünkü Hepsiburada.com firmanız ile anlaşmalı olduğu için daire kapısına kadar teslimat yapılması gerektiğini biliyorum!

Elif 96 Okunma

Cevaplar

  • Elif24 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo Hepsiburada firmasıyla bence öncelikle teslimat koşullarını kesinleştirmeli. Hepsiburada.com satıcısı olan ürünleri kapıya kadar teslim etmek zorunda olduğu her seferinde iletiyor. Ama Yurtiçi Kargo tam aksine daireye teslim etmeyeceğini söylüyor. Mağdur olan her seferinde müşteri oluyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön