08 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Şikayeti.

07.09.2016 günü bir adet gönderimiz var diye müşteri hizmetlerini aradım fakat kargomu almaya gelmediler. 08.09.2016 saat 11.30'da tekrar bana daha önceden gelen Demirciler Şube aradım telefonlara cevap vermiyorlar daha sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu kendilerine anlatım bana şube sorumlusu diye 533****** numaralı telefon numarasını verdi isim olarak da A. bey dedi bu tamamı ses kayıtları mevcuttur, daha sonra verilen numarayı aradım A. Bey yerine başka bir arkadaş çıktı Yurtiçi Kargomu dedim evet dedi kendisine benim dünden alınacak bir kargom var neden alınmadı diye sordum "ben dış elemanım" dedi ve "şubeyi arayın" dedi.

"Ben şubeyi arıyorum cevap veren yok" dedim" siz bildirin" dedim tabi biraz sert çıkmak zorun da kaldım demeye kalmadı arkadaş telefonu yüzüme kaptı. Yurtiçi Kargo yöneticilerine sesleniyorum böyle kendini bilmezleri çalıştırmayın.

Feyzullah 809 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön