03 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Şikayeti!

Bir internet alışveriş sitesinden bulaşık makinesi satın aldım. Ürün bugün teslim edildi. Ancak Yurtiçi Kargo nasıl teslim etti onu yazacağım. Evim 8.katta asansör tabi ki var. Ancak dağıtıcı eleman ürünü getirdiğinde beni aradı ve makineyle ben aşağıdayım biri gelip bana yardım etsin çıkarmak için dedi. Ben de tek mi getiriyorsunuz evde size yardımcı olabilecek kimse yok dedim. Kaç yaşında annem babam evde onlar mı inip çıkaracaktı ayrıca benim işim değil ki o da ayrı.

Böyle ağır ve büyük makineler getiriliyorsa acaba neden tek kişi getirip bir de böyle iş yapıyor terbiyesizce konuşuyor. Siz elemanlarınızı nasıl seçiyorsunuz acaba? Yoksa geri götürürüm diye de tehdit ediyor bir de beni. Bir şekilde kavga ede ede telefonda, babam da orada adamla bağırış çağırış çıkarttırdık. Son olarak Kartal/Atalar şubesi elemanı kendisi.

Sevgi 127 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Haziran 2016

    Sayın , Aydemir 201992233*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5634316 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön