10 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Teslimat Gerçekleşmedi.

Gaziantep'ten 04.06.2015'te İstanbul'a teslim alınan bir kargonun şu anda halen bırakın beni kargo yetkilileri tarafından bile müşteri hizmetleri dahil nerede olduğunu kimse bilmiyor. Çünkü müşteri hizmetleri bile kendi şubesine ulaşamıyor. Takip numarası istiyorlar verdikleri belge ambar tesellüm fişi adı altında öyle bir numara yok. Onun bile olması gerekir diye size sitem edilerek yani sözün kısası lütfen bu yazıyı okuyanlar sizler Yurtiçi Kargo denilen bir şirket ile gönderi yaparken iki hatta üç kere düşünmenizi tavsiye ederim. Ve mutlaka kargoyu teslim ederken masrafını öğrenin. İstanbul'a bir çamaşır makinesi 291 TL'ye geliyor.

Yurdal 62 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Yurdal11 Haziran 2015

    04.06.2015 tarihinde Antep'ten İstanbul'a ücreti belirtilmeden alınan kargo, tüm uğraşmalara rağmen (4 kez müşteri hizmetleri 2 kez genel müdürlük şubeye zaten ulaşılamıyor.) 650 TL'ye alınan bir makine 291 TL'lik kargo bedeli ile 11.06.2015 tarihinde ancak teslim edilebildi. Fakat bu kadar işine sahip çıkmayan, umursamaz, alakasız bir firma ile muhatap olduğum için çok ama çok pişmanım. Sakın böyle bir hataya düşmeyin. Evinizde teslim edilecek diye en az 3 gün bekleyecek ve sinir katsayınız tavan yapacaktır. Yapılan bütün telefon aramaları boşuna tam 3 günden beri halen dönüş yapacaklar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön