Yurtiçi Kargo Teslimat Gecikti..

Okan G. |

N11.com üzerinden ürün siparişi verdim ve ailemin adresini verdim alıcı olarak da babamın adını bildirdim (M** G***) ürünü önce Çerkezköy'e gönderdiniz yanlış adres tanımlaması yapmışsınız ben arayıp adresi düzelttirdim. Şarköy olarak güncelledim ve cuma günü ürün Malkara şubesine ulaştı fakat cumartesi günü dağıtım yapmadılar ve pazartesi günü dağıtım yapacaklarını söylediler.

Aradığımda sabah 9:10 arasıydı, bugün ne gelen oldu ne giden sabahtan beri Malkara şubenizi arıyorum açmıyorlar, müşteri hizmetlerine ulaştım bana bugün teslimat yapılacağını ilettiler. Aciliyetini iletmeme rağmen ürünü teslim etmediler sebebine ise adreste ulaşılamadı yazmışlar dalga mı geçiyorsunuz siz? Bu nasıl bir bahanedir ya, bütün beklenilen kargo nasıl ulaşamaz hadi ulaşamadınız cep telefonu denen bir şey var, neden aramıyor? Sizi beklemek zorunda mıyız? Her seferinde sorun yaşamak zorunda mıyım?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan G.
  24 Haziran
  11:39

  Kargonuz teslim edildimi dedi evet zorda olsa teslim edildi dedim tamam o kadar başka bir şey yok, şube ile ilgili bir yaptırım uygulandımı bilmiyorum ama bundan sonra yurtiçi kargoyu kullanmamakta ısrarcıyım.

 • 21 Haziran
  15:45

  Sayın, G.

  111977145**** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5772355 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler