27 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Almadan Teslim Edildi İbaresi...

05.09.2016'da gönderilen kargo, 26.09.2016'da hala elime ulaşmamıştır. Ama sitenizden gönderi kodunu sorguladığımda alıcı babam i*** c*** teslim aldı görünmektedir. Ancak ürün bize teslim edilmemiştir. Ürün kurban bayramı öncesi Magnezya şubesine gelmiş olup, Saruhanlı ilçesi teslimat günleri harici olduğunu belirtir açıklama yapıp beklemeye aldılar.

Ancak bayramdan sonra koskoca 2 hafta geçmesine rağmen hala ulaşmamıştır. Hatta 22.09.2016'da Magnezya şubesine gittiğimde elden teslim almak istedim. Bugün teslimat için araca yüklenmiş size teslim edilecektir dendi. Ancak o gün bize teslim edilmedi, ama sistemde edilmiş. Bu şubenizin bu kadar duyarsız olması Yurtiçi Kargoya olan inancımı yitirmeme sebep olmuştur. Müşterilerinize gereken değeri vermenizi umar, kargomun kime teslim edildiğini bularak bizzat bize teslim edilmesini rica ederim.

Tarik 85 Okunma

Cevaplar

  • Tarik04 Ekim 2016

    Hiçbir mail bilgilendirme vs. Yapılmadı. İnsanları kandırmayınız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön