Yurtiçi Kargo Teslimat Adresini Bulamadı.

Elcin B. |

Yurtiçi Kargo'nun sorunundan yıldım artık. Reklamlarda bizim için çalıştıklarını söyleyen firmanın insan ilişkileri sıfır ve bu en başından en sonuna kadar böyle! Gelelim konuya, 30 Haziran'da gönderim İstanbul'dan Kayseri'ye yola çıktı, en başında mesajla haber veren firma nasıl oluyorsa 50 defa teslimat yaptığı adresi bulamamış fakat bu konuda beni ne bir arama ne bir mesaj ile de bilgilendirmemiş.

Ben kendim merak edip bakınca görüyorum, Uğurevler şubesini defalarca arıyorum telefonlara bakılmıyor (Klasik Yurtiçi), Vatan Şubesi ile konuştum, yardımcı olmadılar, sonunda diğer şube baktı telefona adres değiştirildi. Bugün 10 Temmuz ve bakıyorum kargom iade işleminde. Bunun açıklaması nedir.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elcin B.
  15 Temmuz
  19:26

  ne çözüme yönelik işlemi yahu bırakın palavrayı tekrar gönderi yapıldı yine gelmedi adresime kargo bugün saat 7'de teslimat yapılamadı 1-2 gün içinde teslim edilecek diyorsunuz. yarın arefe sonraki gün bayram! çağrı merkezini arıyorum teslim edemedik gelip siz alın diyorlar! bu nasıl bir rahatlık? türküye'nin tek kargo şirketi siz misiniz? ben çalışan bir insanım kargomu nasıl alabilirim öğlene kadar?! ? gerçekten mükemmel hizmet (!) tebrikler!

 • 11 Temmuz
  12:12

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri