13 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Süresi Çok Geç.

Yurtiçi Kargo'dan gönderilmiş ürünüm vardı, sayfasından takip ediyorum, yeni kapı Yurtiçi Kargo şubesine ulaşmış ve 4 gündür orada bekletiliyor! Her gün dağıtıma çıkıyor ve geri geliyor, her gün aynı şey tekrarlanıyor! Şubeye gittim, dağıtımda olduğunu söyledi ve dağıtımdaki arkadaşına kendileri de ulaşamadılar, belki dağıtmaya zamanı yetmemiştir dediler! Oysaki evim şubeye bir kilometre uzaklıkta!

Rizwangul 153 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Rizwangul15 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo'dan GittiGidiyor'dan aldığım ürün gelecek diye bekledim 10 Ekim 2016 gelecekti yazıda, yurt içi kargonun sayfasından takip ediyordum, şubeye gelmiş her gün dağıtıma çıkarılmış ve geri gitmiş! 4 gün boyunca dağıtıma çıkarıldı her gün geri gitti. Telefonda şikayet bıraktım, hiçbir faydası olmadı, ilgilenen olmadım şubeye gittim, yapacak bir şey yok dedi, dağıtımdaki arkadaşına kendileri de ulaşamadı, bugün tekrar baktım, kargo bugün gelmiş, adrese ulaşamadığından geri gitmiş! Ben bugün hep evdeydim, ne evin zili çaldı, ne de telefon! Evin ve bulunduğum apartmanın hiç bir yerinde not falan yok, yalan söylüyorlar, hiç benim adresime gelmediler! Kimse ilgilenmiyor mu? Bu kadar sorunsuzluk olamaz! Bu güzel ülkeyi, böyle sorumsuz insanlar mafedecek! Lütfen birleri ilgilensin, araştırsın! Bu kadar sorumsuzluk tahammül edinilmez ya!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön