07 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Sorunu!

Yurtiçi Kargo takip sisteminde adres bilgisi sorunlu olduğu için teslim edilemedi ibaresi var. Müşteri hizmetlerini aradım sistemdeki adresimi teyit ettirdim, her şey doğru herhangi bir sıkıntı yok ve adresim Dolayoba şubesine 500 metre uzaklıkta olmasına rağmen teslim edilmedi. Şubeyi defalarca aramama rağmen telefonu açan kimse yok, ürünümü kendim gidip almak zorunda kaldım.

Çetin 26 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Çetin07 Eylül 2016

    191130085952 nolu gönderim kodunu sabahtan beridir takip ediyorum adres sorunlu teslim edilemedi yanıtını yazmışlar sisteme bu 2-3 artık her seferınde şubeye gidip urunumu almaktan bıktım. burada acılan şikayetler sonucu yurtiçikargo müşteri hizmetleri tarafından arandım ve kendilerine 2. ürün için beklemedeyım ve aynı sorunla karsılaşmak istemiyorum dedim fakat hiçbir yaptırım yapılmamış ki şubeye tekrar ürün kargo takip sistemine adreste sorun var yazılmış. 500 metre uzaklıktakı bir yeri bulamayan bir firma ne kadar iyidir, siz tahmin edin artık Yurtiçi Kargo ile çalışan internet siteleriyle kesinlikle alışveriş yapmam.

  • Çetin07 Eylül 2016

    Sorun halen devam ediyor 2.ürünümde aynı günde yine aynı problem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön