Yurtiçi Kargo Teslim Etmeyip Şubede Bekletiyorlar!

Turgay Ö. |

Yurtiçi Kargo Barış şubesi hep aynısını yapıyor. Son olarak 906686147783 kargo takip no lu kargom teslim edilmedi. Aradığımda evde yoktunuz deniliyor. Bütün gün evdeydim. Kargo falan gelmedi .Zaten saat 14:28 de şubede bekletiliyor notu yazılmış. Her zaman aynı şey. Sıkıldım artık bu kadar laubali bir kargo şirketi görmedim. Ben aradığımda şubeyi, gelin buradan alın diyorlar. Ben boşuna mı veriyorum size o kargo parasını?

Yeter ya. Diğer firmalarda yok öyle bir sıkıntı. Sizin firmanızın umurunda değil. Paranız çok galiba. Artık kimseyi umursamıyorsunuz.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay Ö.
  04 Temmuz
  13:01

  kargom teslim edilmiyor evde beklemekten sıkıldım subeye 10 dakikalık mesafedeyim ama kargom gelmiyor bööyle saçmalık görmedim resminide yüklüyorum yurt içi kargo müşteriyle iletişime gectik demiş geçen yazdıgımdada öle birşey yok kimsenin arayıp sordugu yok

 • Turgay Ö.
  03 Temmuz
  13:12

  ne çözümü çözüm falan yok ortada kimsenin ulaştığıda yok boş şeyler yazan bir mail sadece. bu şikayeti yazdım ertesi gün gelecek yine bir kargom vardı yine gelmedi bakıyorum subede bekletiliyor yazıyor oda rezillik diz boyu

 • 03 Temmuz
  11:40

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri