19 Mart 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Etmemenin Yeni Mazereti!

Siparişimin veriliş tarihi 01/03/2016; Kargoya veriliş tarihi 10/03/2016; Yurtiçi Kargonun Elmadağ şubesine ulaşma tarihi 11/03/2016. Bugün ayın 17'si. 6 gündür güya adres sorunu nedeniyle teslimat yapılmadı. Bende bu saatten sonra kargoyu teslim almayacağım. İade talebinde bulundum. Adresi 22/12/2015 tarihli siparişimde bulabilen firma 3 ay sonra bulamadı. Bunda bir art niyet seziyorum. Değerli tüketiciler aramızda organize olalım ve Yurtiçi Kargoya yardım edelim. Bunların cep telefonu ile irtibat kurmak, navigasyon aleti kullanmak gibi yeniliklerden haberi yok.

Fatih 86 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 25 Mart 2016

    Değerli Şikayetvar Yetkilisi; Sorunum çözülmek üzere. 2 haftalık süreçte duyarlı davranan, maillerime cevap veren ve sürekli ilgilenen hb oldu. Böyle bir e-ticaret sitesinin yurtiçi kargoyla çalışmasını anlayamıyorum. Şikayetvar.com a teşekkür ederim. f. çiçek 25/03/2016

  • Fatih 21 Mart 2016

    Değerli Şikayetvar Yetkilisi Bu yurtiçi kargodan bir sonuç alacağımı artık düşünmüyorum. Tam 3 kere durumu kendi internet sitelerine yazdım. Cevap vermelerinden vazgeçtim maillerim ulaştığından bile emin değilim. Bundan sonra e-ticaret sitesinin önce hangi kargo firmasıyla çalıştığını öğreneceğim ve bedava mal dağıtsalar bile yurtiçi kargoyla çalışıyorlarsa o e-ticaret sitesinden alışveriş yapmayacağım. Her ne olursa olsun sizlere teşekkür ederim, yukarıdaki şikayet metnimin yurtiçi kargoya bir daha iletilmesini ve Elmadağ şubesinde halen bekleyen siparişin satıcıya iade edilmesinin bildirilmesini saygılarımla rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön