Yurtiçi Kargo Teslim Etmedikleri Kargoyu Teslim Edilmiş Gibi Gösteriyor!

Batuhan K. |

Yurtiçi Kargo 17.08.2015 tarihinden beri teslim etmediği kargomu 20.08.2015 tarihinde teslim edilmiş gibi gösteriyor. Üstelik ayın 21'inde çağrı merkezini neden teslim edilmediğini sormak için arayıp "adreste bulunamadığınız için kargo şubede bekletiliyor (bu da yalan beyan, evde sürekli olarak en az iki kişi var) " cevabı almıştım.

Şimdi soruyorum; birbirinizden mi haberiniz yok? Yoksa bir internet yanıltması ile mi karşı karşıyayım? Elinizde kargoyu teslim ettiğinize dair bir evrak var mı? Kargomu kime veya nereye teslim ettiniz? İlgili şubenin 2-3 gün boyunca en az 10 defa aramama rağmen telefonlara çıkmaması da ayrı bir konu! Bıktırdın artık Yurtiçi Kargo.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Batuhan K.
  25 Ağustos
  08:42

  Süslü kelimelerle burada açıklama yapmakla olmuyor. Kendiniz bile telefonla ilgili şubenize ulaşamıyorsunuz. Bu kadar profesyonelsiniz işte! kargo hala teslim edilmemiştir. buna karşın hala teslim edilmiş gibi görünmektedir. teslim ettiğinize dair evrak varsa buradan da paylaşın da görelim! Aksiyon almaya devam edin bakalım!

 • 24 Ağustos
  16:18

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri