22 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Teslim Etmedikleri Kargoyu Teslim Edilmiş Gibi Gösteriyor!

Yurtiçi Kargo 17.08.2015 tarihinden beri teslim etmediği kargomu 20.08.2015 tarihinde teslim edilmiş gibi gösteriyor. Üstelik ayın 21'inde çağrı merkezini neden teslim edilmediğini sormak için arayıp "adreste bulunamadığınız için kargo şubede bekletiliyor (bu da yalan beyan, evde sürekli olarak en az iki kişi var) " cevabı almıştım.

Şimdi soruyorum; birbirinizden mi haberiniz yok? Yoksa bir internet yanıltması ile mi karşı karşıyayım? Elinizde kargoyu teslim ettiğinize dair bir evrak var mı? Kargomu kime veya nereye teslim ettiniz? İlgili şubenin 2-3 gün boyunca en az 10 defa aramama rağmen telefonlara çıkmaması da ayrı bir konu! Bıktırdın artık Yurtiçi Kargo.

Batuhan 14 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan 25 Ağustos 2015

    Süslü kelimelerle burada açıklama yapmakla olmuyor. Kendiniz bile telefonla ilgili şubenize ulaşamıyorsunuz. Bu kadar profesyonelsiniz işte! kargo hala teslim edilmemiştir. buna karşın hala teslim edilmiş gibi görünmektedir. teslim ettiğinize dair evrak varsa buradan da paylaşın da görelim! Aksiyon almaya devam edin bakalım!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön