13 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Teslim Etmediği Kargomu Teslim Edilmiş Gibi Gösteriyor!

Tendyol.com'dan aldığım ürün, Tredyol sitesindeki kargo takipte 10.01.2014 saat 10:00'da adresime ve üstelik şahsıma teslim edildiği yazmasına rağmen teslim edilmemiştir. Yurtiçi Kargo'nun kendi sitesinde ise son işlem tarih ve saati 11.01.2014 / 09:32 olarak görünmektedir.
Bu çelişkili iki saat ve tarihe rağmen, kargomun o tarihlerde evde kargo bekleyen anneme teslim edilmeyip apartman görevlisine bırakılmış olabileceği düşüncesiyle ( daha önce kargo şirketi tarafından böyle bir teslimat yapılmıştı malesef) .

Apartman görevlisine sormama rağmen onlar da böyle bir kargo teslim almamışlar. Zaten adrese ve kişiye teslim yapmak zorunda olduğundan böyle bir teslimat şekli kabul edilemez!

Ürünümün gönderi tarihi ve saati 09.01.2014 - 10:55, numarası: t566954, kodu: 190571566954 olarak görünmektedir. Teslim almadığım ürünün acilen bulunmasını, tarafıma teslimini, zayı veya kayıp durumunda zararımın tazminini talep ediyorum.

Sorunum en kısa sürede çözülüp tarafıma bilgi verilmediği takdirde şirketiniz hakkında yasal işlem başlatmak zorunda kalacağımı üzülerek bildiririm.

Evrim 99 Okunma

Cevaplar

  • Evrim18 Ocak 2014

    Herhangi bir çözüm üretilmedi. Haftasonuna denk gelen olayı haftabaşı pazartesi günü şahsen çözdüm. Kargonun Kozyatağı şubesine bizzat giderek ürünümü talep ettiğimde teslim ettiler. Sistemde yanlışlık olduğunu ileri sürdüler ancak ben bu mazereti hâlâ kabuledilebilir bulmuyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön