09 Şubat 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Paket..

İdefix'ten kitap sipariş edip parasını peşinen ödedim ama ıd22***026173 No. 'lu fatura konusu siparişim Yurtiçi Kargo'nun kuryesi tarafından T.C Kimlik Numaramı paylaşmamam mazeretiyle teslim edilmedi.

Bunun üzerine aynı tarihte (05.02.2016) firmanın internet sitesine girip acil çözüm isteğimi kuruma bildirdim ama hiç arayan soran yok. Bugün (08.02.2016) tekrar aynı yerden şikayetimi bildirdim ama cevap vereceklerine dair hiç umudum yok.

Kuryesi kaba, (t. c. Kimlik numaranı vermezsen, gönderiyi teslim etmem diyebilecek cürette) müşteri hizmetleri ilgisiz alakasız kişiler topluluğu, birçok müşterisi şikayetçi olan bu kargo firması nasıl oluyor da ayakta kalıyor hayret! Ekşi Sözlük, Sikayetvar, vesaire bu şirketin şikayetleriyle dolu!

Ayhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan10 Şubat 2016

    Nihayet dün aradılar. Yine aynı külhanneyi tavırlar. "İnternet Sitemize girin, ne sebeple istediğimizi görürsünüz" dedileri. Ayrıca her gün iş yerime kadar gelen kuryeye kargonuzu veremeyiz, gidin şubeden alın gibi saçma bir mantık:) İnternet sitesinde dayanak gösterdiği kanuna baktım. Teslim alanın kimlik bilgilerini öğrenmekle mükelleftir diyor. İlla t.c. kimlik numarasını alır demiyor ki! Çok saçma şirket, artık gülüyorum:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön