23 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo ve Saygısızlık!

14 Temmuz'da tarafımıza gönderilen ve 18 Temmuz'da getirildiği iddia edilen ürün söylenilen saatte evde bulunulmasına rağmen hiçbir şekilde bize ulaştırılmadı ve herhangi bir not dahi bırakılmadı. Biz bunun üzerine 0424 *** ** ** nolu telefondan Hazar Yurtiçi Kargo Elazığ şubesine ulaşmak için 3 gün boyunca aradık lakin telefonlarımıza cevap dahi verilmedi. Bunun üzerine şubeye gittik.
Şubedeki saygısızlık hat safhada.

Ürünün bize hiç getirilmediğini söylediğimizde biz getirdik diye hiçbir ispatı olmadan konuşup "imzala şunu" kargonu vereyim diyen ve soy adını kendisinin ifadesiyle korktuğu için söylemeyen Elazığ Yurtiçi Kargo Hazar şubesi çalışanı s*** bağırarak üzerimize yürüdü ve ürünümüzü vermeyeceğini söyledi. Şube müdürünü çağırdıktan sonra çalışanın saygısızca bize "hav hav"lıyorsun diyecek kadar saygısızlık haline geldi. Bu sorumsuzluktan şikayetçiyiz!

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Temmuz 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön