19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo ve Kaba Personeli.

18/10/2016 tarihinde dağıtıma çıkan kargo ile ilgili olarak şubeyi defalarca aradım fakat ulaşamadım. En sonunda genel müdürlükten bağlatıp şubeden şoförün numarasını aldım. Kargomun dağıtımda olduğunu bugün yetişmeyeceğini söylediler. Ertesi gün şubeden aranarak kargonuz burada gelin alın cümlesini kurdular. Kargomu gelip alamayacağımı engelli olduğumu söyledim. Ben bilmem buraya böyle kayıt açmışlar gelip almanız lazım dediler. Ben de arkadaşım o şekilde bir kayıt açtırmadım açtıramam çünkü evden çıkamıyorum dedim. Aldığım yanıt "ben sizin arkadaşınız değilim sizin gibi terbiyesizlere biz hizmet vermiyoruz." deyip suratıma telefonu kapattılar. Bu nasıl bir kargo şirketidir? Ne kargomu veriyorsunuz bir de üstüne terbiyesiz olup telefon suratıma kapatılıyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?

Furkan 61 Okunma

Cevaplar

 • Furkan12 Nisan 2017

  Yalan söylüyorlar. Kesinlikle aranmadim. Ve sorunumu da kendim taksiye binip şubeye gidpi alarak hallettim. kargo parasını da ödedim. Hayatımda gördüğüm en rezil kargo firması.

 • Furkan21 Ocak 2017

  aradılar kargo geri gitmiş. Siparişimi de iptal ettirdim. Rezillik diz boyu. Sakın bu firma ile çalışmayın kesinlikle önermiyorum. Rezalet. Kurumsallıkdan bir haber. Merdiven altı kargo firmasi.

 • Furkan23 Ekim 2016

  Merhaba, 104789346505 numaralı kargoma istinaden şikayetimi size ilettim. Sikayetvar.com üzerinden de ayrıca ilettim. Facebook sayfanız üzerinen de ayrıca ilettim. Bizzat müşteri temsilcisi kendisi ilgileneceğini söyledi. Kargom 18'inde dağıtıma cıkdı evde olmama rağmen saat 11'e kişi adreste bulunamadi diye not eklemissiniz ki böyle bir şey yok. şubede çalışan personelinizi şikayet ettiğim için bunu yapmış. Apartmanda kamera mevcut. O saatte ne gelen var ne giden. Kargom iade olarak gözüküyor. Lütfen acli olarak kargomu teslim eder misiniz.!

 • Furkan23 Ekim 2016

  18/10/2016 Da dağıtıma çıkan kargo ile şikayet kaydı açıldı. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş bizzat ben ilgilenicem dedi. Çok güzel ilgilenmiş. 5 gündür kargom hala gelmedi. Bizzat ilgilenmekde böyle bir şey sanırım. 10 kere şikayet kaydı oluşturdum. Kargom şubade olmasına rağmen kargomu alamadım. Yazıklar olsun bir daha asla bu firma ile çalışmam çalıştırmam. Ne kadar şikayet sitesi varsa hepsine şikayet kaydı açacağım müşteri memnuniyeti 0'ı bırak eksilerde.!

 • Furkan20 Ekim 2016

  Evet aradılar kargomu hemen göndereceklerini söylediler. Arayan müşteri. Tems. Bizzat ben ilgilenicem dedi. Ertesi gün oldu ama kargo hala yok. Rezalet ötesi.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön