24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo, Ulaşılmayan Şubeler, Yardımcı Olmayan Müşteri Hizmetleri...

Bir alışveriş sitenden aldığım ve parasının ödediğim ürünü bir türlü teslim etmeyen bir kargo şirketi. 2 defa 4449999 numaradan adres teyidi yaptım. Defalarca verilen şube numaralarını aradım ve sonuç sıfır. Kargom hala gelmedi, üstelik 2 adet telefon numarası olmasına rağmen 1 defa bile aranmadık internet üzerinden kontrol yaptığımda adres yetersizliği diyor. Böyle saçma çalışma sistemi olmaz olsun. Acilen kargomun teslimi istiyorum. Şube çalışanlarını, müşteri hizmetleri hiçbir işe yaramıyor. İlgileneceğinizi de sanıyorum ya Yurtiçi Kargo bitmiştir benim için şikayetimi Arkanlı Holding dahil gerekirse dava da açacağım. Bu prosedürlerle bu kargo şirketi batması yakındır.

Leyla 45 Okunma

Cevaplar

  • Leyla 27 Ekim 2016

    Çözüme yönelik geri dönüş kesinlikle olmadı sadece şikayet ettiğim için niye şikayet ettiniz diye arandım. Kargo hala gelmedi hala mağdurum. Ve asla Yurtiçi Kargo ile çalışmayacağım bu dan sonrası için ve önermeyeceğim. Böyle kargo firması olmaz olsun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön