19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Tarafıma ödemeli ve adrese teslim Kargı Şanlıurfa / Viranşehir şubesine 17/10/2016'da gelmiş, ancak şubeye sorduğumuzda paketin kuryede dağıtımda olduğunu öğrendik. (bunu da şube telefona cevap vermeyip kendimiz şubeye gidince ancak öğrenebildik) Şubeden kuryenin telefon numarasını aldık saat:15:30'da kuryeyi aramaya başladık ancak cevap veren yok, aramalarımız 20'yi geçti halen cevap yok. Ara sıra telefonu meşgul olarak çalıyor peşinden tekrar arıyoruz yine cevap yok.

En son saat: 17:25'te arkadaş tenezzül edip telefonu açtı ve kendisinin şubede olduğunu, bu saatten sonrada dağıtıma çıkamayacağını, bizim gelip şubeden almamız gerektiğini söyledi. Biz neden telefona cevap vermediğini acil bir evrak beklediğimizi söyleyince, arkadaş 1.5 saat boyunca o kadar meşgul ki telefona cevap verememiş. Bugün 19/10/2016 ve halen kurye resmen inat ederek teslimatı yapmıyor.

Serkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön