15 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo.

13 ekim'de acil olarak ürün lazım oldu. Firmayı aradım acilen kargoya vermelerini söyledim. Firma İzmir'de ben Bursa'dayım ve 24 saatte teslimat oluyor. Acil olduğu içinde kalitesine güvenerek Yurtiçi Kargo'yu seçtim. Kargom 14 ekim'de şubeye geldi. Ama bana gelmedi. Şubeye telefonla ulaşmaya çalışmak imkansız. En sonunda müşteri hizmetlerini arıyorum, onlarda hemen ilgileniyoruz diyorlar ama yine kargom hala gelmedi. Arayan soranda yok. Ne biçim firma bu anlamadım. Müşterimle de kötü oldum, çünkü söz verdik yarın mal gelecek diye. Hani en iyi kargo şirketi buydu, ne oldu? Ürün 2 gün geçti hala şubede bekliyor. Bir daha bu firmayı tercih etmem, çünkü bu yaşadığım ilk sorun değil ve sonda olmuyor.

Ali 38 Okunma

Cevaplar

  • Ali17 Ekim 2016

    Firma aradı ve teslim süresi 3 güne kadar olabilir dedi ve şubeyi savundu. Ama ürün zaten ertesi gün şubeye geldi neden dağıtıma çıkarmadılar dedim yetişmemiştir bekletebilirler dedi. Zaten başka bir şey beklemiyordum. Ama 2 gün sonra gelen malında bana bir faydası olmadı zaten. Çünkü müşteri malı başka yerden aldı. Yurt içi kargoya güvenerek söz vermiştim ertesi gün kesin gelecek diye ve gelmedi. Müşteride malı başka yerden aldı. Ben kalitesine güvenerek 24 saatte teslim edilir diye bu firmayı tercih etmiştim. Bir daha bu firmayı tercih etmem. Bu ne ilk sorunum ne de son olacak galiba. İşin garip yanı ertesi gün kargo şubeye geliyor ama şube bunu ne dağıtıma çıkarıyor ne de beni arayıp kargonuz geldi diye haber veriyor. Ayrıca ne şubeye ne de yetkiliye ulaşamıyoruz. Sanki bilerek telefonlara bakmıyorlar. Kızdığım nokta bu ama genel merkezde şubeyi savundu. Ben bir daha tercih etmem bu firmayı. Çünkü mağdur oldum. Bu kadar basit.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön