Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Murat S. |

Yurtiçi Kargo'nun herhalde Sakarya'da tek şubesi var, ve o da Serdivan; maalesef Karasu'ya giden tüm gönderilerimiz buraya gidiyor ve dağıtıma çıkarılmadan "hizmet alanı dışı" ya da aşağıdaki gibi "alıcıya adreste ulaşılamamıştır" yalanı yazılıp teslimat yapılmıyor. 3 ekim'de Serdivan şubeye gelen paket için, 06.10, 07.10 ve 08.10 tarihleri 16:58'de aşağıdaki not aynen aynı saatte yazıldı; gerçekte 07.10 cuma günü teslimat yapılacak olan kişiyi arayıp hafta sonu paketi teslim edeceklerini söylemişler, ama adamcağızı eve mahkum edip gitmek zahmetinde dahi bulunulmamış. Bu da yetmiyormuş gibi, utanmadan bir de aşağıdaki "alıcıya adreste ulaşılamamıştır" diye yazmışlar; artık buna saygısızlık denir, umarız Yurtiçi Kargo'da ahlaklı yöneticiler kalmıştır da bu şube müdürünü görevden alırlar ve Karasu'da paketlerine ulaşır. 5 08.10.201616:58 teslim edilemedi. Alıcıya adreste ulaşılamamıştır.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Teslim Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat S.
  11 Ekim
  20:52

  Yalan söylüyorsunuz, bana veya alıcı olan kardeşime herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Paket halen Serdivan şubede ve 03 ekim'de gelen paket halen dağıtım gününü bekliyor görünüyor; bu nasıl bir hizmet anlayışı, insanları arayıp sana başka işi yokmuş gibi evine hapsediyor ama teslimata gitmiyorsunuz.
  Ama Balık baştan kokar, müşteri ilişkileri bu sorumlulukta ise; şubelerden ne bekliyorsunuz, unutmayın ben bu tutarla batmam, ama sizin bu aldığınız ahlar ile akıbetiniz ne olur bilemiyorum.
  4 03.10.2016 16:30 Teslim birimine ulaştı. SERDİVAN Serdivan Sakarya
  5 10.10.2016 16:58 Teslim edilemedi. İlk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır. SERDİVAN Serdivan Sakarya

 • 11 Ekim
  18:00

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri