Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Mesut Ş. |

30.5.2015 tarihinde yola çıkan kargo bugün teslimata çıkmış olmasına rağmen teslim edilmedi. Daha önce de benzer durum yaşamıştım ve Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri tarafından arandığımda şubeye gerekli yaptırımların yapıldığını tekrarı yaşanmayacağı söylenmişti ama görülüyor ki sanırım yaptırım yerine şubeye ödül verilmiş. 1 Haziran Pazartesi günü teslim edilmesi gereken kargo dağıtıma bile çıkmadı. 2 Haziran Salı günü dağıtıma çıkıyor ama teslim edilmiyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ş.
  10 Haziran
  10:36

  108074452598 numaralı kargo şuan dağıtım şubesinde olmasına rağmen teslim edilmemiştir. Aylar önce de benzer sorun yaşatan firma personel eksiği olduğunu ve böyle bir durumun tekrar yaşanmayacağını bildirmesine rağmen geç teslimatlar devam etmektedir. Firmanın personel eksiği olmasının cezasını neden müşteriler çekiyor bunu da anlamak zor. Gerçi 5nci sınıf bir lojistik firmasından daha iyi hizmet beklemek biraz iyimserlik olurdu. Bundan sonra her ne sebeple olursa olsun 1 gün bile geciken kargo için şikayet açacağımı da buradan pek sevgili söz verip sözünü tutmayan müşteri hizmetlerine de bildiririm.

 • Mesut Ş.
  03 Haziran
  15:29

  Müşteri hizmetleri tarafından arandım ve yoğunluk sebep gösterilerek siparişin 4 Haziran perşembe günü yani siparişin şubeye gelişinden yaklaşık 1 hafta sonra yapılacağı söylendi. Çin gibi dünyanın öteki ucundan 1 haftada kargo geldiğini düşündüğümüzde 5km bile olmayan mesafeye 1 haftada teslimat yapan yurtiçi kargoyu tebrik ve takdir ediyorum!

 • 03 Haziran
  15:25

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri