Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Fatih D. |

24 Mart 2015 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden tablo aldım. Ancak elime kargo ulaşmadı. Bunun üzerine Yurtiçi Kargo İzmir Narlıdere Şubesini günlerce aramama rağmen telefonlarımı açmadılar. 2 kere şubeye gidip kargoyu sordum. Teslim edildiğini söylediler. Almadığımı belirttim. Daha sonra Yurtiçi Kargo müşteri ilişkilerini aradım. Şikayet kaydı açtılar ancak yine bana dönen olmadı. 9 ve 10 Nisan 2015 tarihlerinde tekrar müşteri ilişkilerini aradım kargonun teslim edildiğini söylediler bende almadığımı belirttim. Şu an 15 gün geçmesine rağmen kargom elime ulaşmadı ve şubenin telefonlarına ulaşamıyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  17 Nisan
  10:36

  24 Mart tarihinde vermiş olduğum siparişim 16 Nisan tarihinde elime ulaştı. Kargoda sorun olabilir ancak ben Yurtiçi Kargo müşteri ilişkileri ve İzmir Narlıdere Şubesinin çalışmalarının çok yetersiz baştan savma olduğunu gördüm. Bana şikayetime ve 2 kere şubeye uğramama rağmen geri dönüş yapmadılar. Kargomu Hepsiburada.com\'a yanlışlıkla geri yollamışlar nasıl oldu onu da anlamadım. Şubeye gittiğimde yaşlı bir bayanda 10 gündür kargomdan haber yok diye şikayet ediyordu. Bence şubenin iş yükü fazla ve personel az. Yurt içi kargo bunu incelemeli.

 • 16 Nisan
  10:52

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri