Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Serdar Ö. |

09.1.2015 tarihinde İstanbul Avrupa Yakasından İst. Anadolu yakasındaki adresimize gönderilmek üzere verilen kargomuz üzerinden 5 gün! geçmiş olmasına rağmen teslim edilmedi. Konu ile ilgili internetten takip numarası sorgulandı. Şubede kargomuzun beklediği bilgisine ulaşıldı.

Şube defalarca arandı fakat kimseye ulaşılamadı. Çağrı merkezi numarası aranarak bilgi istendi. Çağrı merkezi yetkilisi de şubeye ulaşamadı!. Kayıtlı telefon görüşmemiz 36 dakika sürdü. Somut bir yanıt alınamadı. Saat 12:00'a kadar bilgi verileceği sözü verildi. 16:10 olmasına rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. 7746571 çağrı No. İle internet kaydı oluşturuldu fakat herhangi bir dönüş yapılmadı. Muhatap bulamıyoruz.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  08:46

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri

 • Serdar Ö.
  16 Ocak
  10:38

  Yurtiçi Kargo müşteri ilişkileri tarafından ilgili şikayetimiz üzerine cevaben yazılan yanıt doğru değildir. Yurtiçi Kargo firmamıza herhangi bir yazılı ve sözlü açıklamada bulunmamıştır. İstanbul içi 09.1.2015 tarihinde iletilen kargo 16.01.2015 tarihine gelmiş olmamıza rağmen 7 gündür İstanbul içine halen teslim edilmemiştir. Konu ile ilgili firmadan gayri ciddi olmayan somut bir cevap ve çözüm bekliyoruz.