28 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Dosyalarımız!

Dosyam 22.06.2016 tarihinden beridir müşterimize teslim edilmemiştir. Adresin yanlış olduğunu beyan ediyorlar (ki adreste yanlışlık yok) adresi müşterimizden teyit etmek için aramışlar ve gün içinde teslim olacak demiş olmalarına rağmen dosyam müşteriye götürülmemiştir.

Müşteri hizmetleriniz de şubeye ulaşamadığını söyleyip bize yardımcı olmamaktadır. Şikayet dilekçesi yazalım dedi ama ben istemedim, zira şikayet dilekçesine dönen eden yok! Sorunumu çözmüyor şikayet dilekçesi. Son zamanlarda artan bu "teslim etmeme" sorunumuz bizi Yurtiçi Kargo'yla yollarımızı ayırmaya itmektedir. Adrese teslim olarak yolladığım kargomun bugün teslim edilmesini ivedi olarak bekliyoruz!

Kamil 48 Okunma

Cevaplar

  • Kamil 30 Haziran 2016

    Müşteri hizmetlerimiz hiçbir sorunumu çözmedi, kargom geri geldi. Tekrar geri yolladım, şu an itibariyle hala kargom müşterime ulaşmış değil. Hala çözüm bekliyorum!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Haziran 2016

    Sayın, ÖZTÜRK Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5839588 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön