02 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Teslim Edilemeyen Kargo Ve Akıbeti.

13 Temmuz 2016' da Yurtiçi Kargo Teşvikiye şubesinden yurtdışına göndermiş olduğum evrak (daha önce aynı kişi ve adrese aynı firmanın başka şubesinden 5 günde teslim yapılabilmesine rağmen) alıcıya hala ulaşamamıştır. 29 Temmuz cuma gününden beri ilgili firmanın 444 9999 no.lu müşteri hizmetleri hattından yaptığım bütün aramalara rağmen sağlıklı bir akıbet bilgisi alamadım.

Müşteri hizmetleri detaylı bilgiyi ancak gönderi yaptığım Teşvikiye şubesinden alabileceğimi söylemekte ancak ne kendileri, ne de ben ilgili şubeden bir kişiye ulaşamadık çünkü telefonlara cevap verilmiyor. Üstelik cuma gününden beri müşteri hizmetleri çalışanlarının defalarca ` probleminiz bölge müdürlüğünce araştırılacak ve tarafınıza bilgi verilecek denmesine rağmen nihayet bugün öğleden sonra arayarak ` konu şubeye iletilmiştir' tarafınıza dönüş yapılacak` dendi ancak yine arayan olmadı.

Erdem 29 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 02 Ağustos 2016

    Siz daha çözüme yönelik işlemleri gerçekleştirmeye çalışın ben çoktan kargoya ulaştım bile. Bir de `eposta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır` diyorlar. Sağ olsunlar zahmet etmişler. Mailime gelen şey de Sikayetvar.com dan gelen firma cevap bildirimi zaten. 4449999 dan aldığım bilgiler ne yazık ki şimdiye kadar net olmadı. Hatalı adres nedeniyle gönderimin ulaşmadığı söylendi, ancak aynı adres ve şahsa daha önceden firmaları üzerinden 5 günde teslimatın sağlandığını söyledim bir cevap alamadım. Dubai deki firmanın adını verin diyorum, bir aramam da X firması diyorlar, diğer aramam da Y firması da olabilir diyorlar. Alıcıdan X firmasının 3 hafta önce kapandığı bilgisi geliyor. Kendilerine bildiriyorum, yine net bir cevap alamıyorum. En sonunda bugün yine 444 u aradığımda Dubai deki firmaya durumu bıkdirmelerini istiyorum, kendilerinin irtibata geçemeyeceğini söyleyerek bana ilgili firmanın iletişim bilgilerini almam için başka bir biriminin telefonunu veriyorlar. Nihayet o birimden Dubai deki firmanın X veya Y firması değil başka bir firma olduğu bilgisini aldım ve nihayet kargoma karşı firmayla irtibata geçerek ulaşabildim. Kargoma ulaştıktan sonra ne hikmetse 4 gündür ulaşamadığım Teşvikiye şubesinden aradılar. Ben de sorunu çözdüğümü yardımlarına ihtiyacım olmadığını söyleyerek telefonu kapattım. Alici acisindan hayati oneme sahip bir evragin akıbeti hakkında 4 gündür bilgi alamamanin nasıl bir duygu olduğunu yasayan bilir. Siz siz olun özellikle yurtdisina gonderi yaparken mutlaka tracking number ve karşı ulke firma bilgilerini edinin.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön