Yurtiçi Kargo Teslim Edilemeyen Gönderiler!

Gizem Ü. |

Yurtiçi Kargo Maltepe şubesinde telefon ya hiç cevap vermiyor ya da sürekli meşgul çalıyor. 3 kez Trendyol'dan sipariş verdim. Benden kargo ücreti peşin alınmasına rağmen kargom sadece 1 kere bana teslim edilebildi.

Kargo 1 günde Çayırova'dan Maltepe şubesine gelmesine rağmen 2 sokak ilerideki kargo şubesinden evime zaman yetmedi notu ile teslim edilemiyor. Aile apartmanı olmasına rağmen Alıcı yok/İhbar Notlu diye not düşülerek gönderilmiyor ki evde ve binada zaten insan var.

Öncelikle eve bırakıldığı söylenilen not nerede? Bu notun nereye ne zaman ve kimin tarafından bırakıldığını öğrenmek ve notun bir kopyasını görmek istiyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem Ü.
  12 Kasım
  11:49

  Merhaba;

  Tarafıma herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Ben kargomu yine kendim gidip resmen zorla şubeden teslim aldım. Çalışanlarınız bilgisayalarını oyun oynamak dışında kullanıyor olsa hiçbir problem kalmayacak diye düşünüyorum. Bununla birlikte etrafımdaki herkese yaşadığım sorunu anlatıyor ve sizinle çalışmamalarını söylüyorum. Zira ben artık kesinlikle sizinle çalışmıyorum.

 • 24 Şubat
  13:35

  Müşterimize ilgili birimimiz tarafından görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri