25 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Televizyonum Türkiye'yi Geziyor!

Hepsiburada.com'dan ücretsiz kargo kampanyasından televizyon aldım.Ücretsiz kargo tek firmadan olduğu için Yurtiçi Kargo'yu seçmek zorunda kaldım.Meğer "Yurtiçi" derken tüm Türkiyeyi gezdireceklerini söylüyorlarmış. Televizyon İstanbul Anadolu yakasından yola çıktı ve Ümraniyeye gelecekti. Ben de eve hanıma haber verdim televizyon gelecek diye.Sonra bir de ne göreyim televizyonun istikameti Eyüp de bir şube görünüyor.

Dedim ki ben adresi açık açık Ümraniye yazmışım nasıl Eyüp'e gidiyor. Dediler ki biz not aldık kamyon yolda. Boşalınca biz not aldık, geri gelicek. Her neyse zannedersem trafik varmış ertesi akşama ancak indi ürün. Ama dediler ki gelin kendiniz alın. Bravo Yurtiçi Kargo!Süper hizmet!

Kazim 61 Okunma

Cevaplar

  • Kazim26 Şubat 2013

    Kargoyu eşimin izinli olduğum güne denk getirmiştim.Yanlış adrese yönlendirdikleri kargo zamanında teslim edilmedi.artık hafta içi çalıştığımız için kapıcıya verin dedim."kurum politikası" gereği veremezlermiş.Cumartesi gününe kaldı artık.Tam 10 gün olmuş olacak cumartesiye.zannedersem hepsiburada.com deposu samandıra'da.ümraniyeye 10 gün de gelmiş olacak,bu bir rekor!(Gerçi cumartesi günü teslim edebilecekleri konusunda da şüphelerim var,henüz daha doğru düzgün bir şey yapabildiklerini görmedim.Bir daha ki siparişlere hangi kargo şirketi ile gönderdiklerine ayrıca dikkat edeceğim.Yeni televizyonun hevesi,heyecanı kalmadı kargo firması yüzünden)

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön