22 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Telefonumu 2 Haftadır Başkası Kullanıyor!

Yurt içi Kargo,Teknik servise vermek üzere teslim ettiğimiz eşime ait telefonu tamamen alakasız bir adreste alakasız bir kişiye teslim etti. Teknik servis sayesinde ulaştığım kişi telefonun kendisine teslim edildiğini ve sahibi çıkmayınca 2 haftadır kullandığını bildirdi.

Ben iki haftadır telefon beklerken başkası güzel güzel konuşuyor, hatta kendisini aradığımda şu anda sizin telefonunuzla konuşuyorum dedi. Artık kesinlikle bu telefonu kabul etmek istemiyorum ve tarafıma yeni bir telefon gönderilmesini istiyorum. Aksi halde kanuni yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Mehmet 166 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Mart 2013

    Yurtiçi Kargo yetkilileri benimle bağlantı kurdular ancak olayları ne kadar detaylı anlatırsam anlatayım konuyu geçiştirmeye çalıştılar. Apar topar kullanılmış telefonu geri göndermişler, üstelik yine eşime değil şirketteki başka birisine teslim edilmiş. Artık bu saatten sonra ne desem abesle iştigal. Kanuni yolla bu sorunu çözmekten başka şansım kalmadı. Size tek söyleyebileceğim bu firmaya bir eşyanızı emanet etmeden önce iki defa düşünün!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön