30 Ekim 2015

Yurtiçi Kargo Telefonlarla Ulaşılamayan Kargo Firması.

Aylardır ulaşamadığım İzmir Narlıdere Şube telefonlarıyla ilgili şikayetimi hem şube müdürüne, hem çağrı merkezine hem de mesaj yoluyla genel müdürlüğe iletmiş olmama rağmen hala şikayetimle alakalı bir geri dönüş olmadı. Şube çalışanları telefonları açmıyor, üstelik şube telefonunu sessize almışlar ve bunu müdürlerine şikayet ettiğim halde hala bir düzelme yok!

Şimdi de şube telefonları anlamsız bir şekilde çağrı merkezine bağlanmış. Geçtiğimiz hafta evime gelecek olan kargonun dağıtıma çıkmamasını çünkü şubeden gelip alacağımı bildirmek için şube telefonunu aradım, çağrı merkezine bağlandı ve çağrı merkezi bu talebi şubeye iletemeyeceğini söyledi. Bu iş çözülene kadar her yere şikayet edeceğim!

Elvin 26 Okunma

Cevaplar

  • Elvin18 Kasım 2015

    Geçtiğimiz ay da aynı şikayette bulundum, telefonla geri dönüş oldu fakat hala bir gelişme yok! Şube çalışanları şube telefonunu sessize almışlar ve çaldığı halde açmıyorlar! Gözlerinin önünde arıyorum hiç umurları değil, bu kadar sorumsuzluk, lakaytlık olmaz! Bugün yine kargomu sorgulamak amaçlı aradım yine aynı şey bıktım artık! Çalıştığınız firmalara da şikayette bulunacağım böyle sorumsuzluk görmedim. Genel Müdürlük şikayetle alakalı olumlu bir yapılanma sağlayamıyor, kurumsallık sıfır! Diğer kargo firma şubelerini ne zaman arasak açıyorlar telefonları bu Yurtiçi Narlıdere şubesi açmıyor, yeter artık gereği yapılsın! Çalışanlarınızın lakaytlığı yüzünden mağdur olmaktan bıktım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön