06 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Telefonlara Cevap Vermedi.

Yurtiçi Kargo'nun Aydın Didim şubesine adrese teslim edilmek üzere gönderi gönderdim. Ancak Didim Şubesi on gündür gönderiyi teslim etmediği gibi telefonla tüm aramalarımıza rağmen cevap vermedi. 444 99 99 numaralı çağrı merkezinden yaptığımız görüşmelerde de kendileri de dahil şubeye ulaşamadı ve şube hakkında cezai işlem başlatacaklarını belirterek tarafımı sürekli oyaladılar. Şubeden gönderiyi teslim almak istediğimizde de şube sürekli kapalıydı. Tüm şikayetlerimize rağmen ne gönderi alıcıya teslim edildi ne de iade edildi. Artık Yurtiçi Kargo'nun ismini duymaktan dahi rahatsız oluyorum.

Elyasa 14 Okunma

Cevaplar

  • Elyasa 11 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik kargo şirketi tarafından hiçbir işlem gerçekleştirilmedi. Alıcı kargo şubesinin kapısında bekleyip gönderiyi teslim alabildiler. Şirketiz diye geçiniyorlar yazıklar olsun. o şube kapatılsın da hiç olmazsa o bölgeye hizmet vermiyoruz desinler.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön