23 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Tekrar İsimsiz Kargo Teslimi!

Yurtiçi Kargo Marina Şubesi kargo paketimi yine isim kimlik almadan teslim etmiş. Müşteri hizmetleri geçen hafta şubeyi uyardıklarını, sorunun tekrarlanmayacağını söylemişti ama bu olmadı. Müşteri hizmetlerinin sadece kağıt üzerinde uyandığını, çalışanlarını eğitmediğini düşünüyorum. Bana gelen kargom artık apartman görevlisine teslim edilmesin! Bu bu kadar zor mu? Hiç mi elemanınıza söz geçiremiyorsunuz? Üstelik yine isim almamış teslim alan kişi bölümünde yine "İmza" yazıyor sadece. O kargo elemanına bir rastlasam zaten ben biliyorum söyleyeceğimi ama ne görebiliyorum ne de telefonla ulaşılıyor.

Tugba 100 Okunma

Cevaplar

  • Tugba 26 Mayıs 2015

    Klişe cümlelerle otomatik cevaplar var, insan ilişkileri, elemanları ve müşterileri ile gerçek iletişim yok. Hala teslim alan kişiden isim alınmıyor, evde yoksam sticker bırakılmıyor. Sonunda dava edeceğim sanırım. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön