18 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Tek Araç Çalışıyorlarmış Kargoları Getirmiyorlar.

Bu kadar büyük bir kargo şirketinin, İpekyolu şubesi kadar bu devire yakışmayan bir kargo anlayışı yok. Bir işletme sahibiyim ve sürekli kargo alışverişim oluyor. Maalesef ki aldığım firmalar Yurtiçi ile anlaşmalı ve ürünlerimi buradan gönderiyorlar. Sürekli kargom şubeye geldiğinde gidip kendim almak zorunda kalıyorum, dağıtıma çok geç çıkarıyorlar. Bu bazen 3 günü buluyor. Kargom orada olduğu halde çıkmıyor.

Arayıp bilgi istediğimizde tek araç yetişemiyoruz diyorlar. İstanbul'dan Gaziantep'e 1 günde gelip teslim edilen kargo, Gaziantep içi bana 3-4 günde gelirse iyi günümdeyim demektir. Defalarca şikayet etmeme rağmen merkez de buna hiçbir şey yapmıyor. Size döneceğiz dediklerinde bile dönüş yapmıyorlar. Biraz evvel bir müşteri temsilcisinin laubali ithamlarından sonra bu şikayeti herkesin görmesi için buradan insanlara ve Yurtiçi'ne iletmek istedim.

Ali 132 Okunma

Cevaplar

  • Ali 18 Ekim 2016

    Bana ulaşılmak üzere telefonum açık geri dönüş yapmanızı beklemekteyim

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön